بهمن – درباره

بیمارستان بهمن

 

معرفی

 

کلینیک IVF‌ بیمارستان بهمن توسط خانم دکتر اشرف آل یاسین، خانم دکتر سیده سهیلا عارفی، آقای دکتر حسین حسینی جدا، آقای دکتر محمدرضا صادقی و با همکاری ریاست بیمارستان آقای دکتر محور، در سال 1389 تأسیس گردید. این کلینیک با هدف ارائه خدمات به زوج‌های نابارور بر اساس استانداردهای روز دنیا و راه‌اندازی مرکزی جامع و کامل جهت انجام کلیه مراحل تشخیص و درمان ناباروری، آغاز به فعالیت نمود.

بخش IVF‌ در مقایسه با سایر بخش‌ها نیاز بیشتری به کار تیمی قوی و حرفه‌ای دارد. عملکرد این بخش به شدت تحت تأثیر یک تیم هماهنگ و متخصص می‌باشد تا بتواند نتایج موفقیت‌آمیزی را به دنبال داشته باشد. در کلینیک IVF بیمارستان بهمن نیز با توجه به اهمیت این موضوع، گروهی از متخصصین مجرب در کادر پزشکی این مجموعه قرار گرفته‌اند که دارای سوابق درخشانی در سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود هستند.

 

همچنین بیمارستان بهمن به عنوان یکی از بهترین بیمارستان‌های خصوصی ایران، نقشی پُر رنگ در ارائه خدمات درمانی به بیماران مراجعه کننده داشته است که این امر در ارتباط کلینیک IVF با سایر بخش‌ها توانسته است به موفقیت هر چه بیشتر این مرکز کمک کند.
کلینیک فضایی آرام و صمیمانه دارد تا مراجعین محترم به راحتی بتوانند مراحل تشخیص و درمان را سپری کنند. همچنین به دلیل قرار گرفتن این مرکز در طبقه همکف، رفت و آمد برای مراجعین راحت بوده و امکان استفاده از لابی بیمارستان برای همراهان بیمار وجود دارد. در طراحی داخلی کلینیک سعی شده است تا از رنگ‌ها و المان‌هایی استفاده شود که اثر مثبتی بر روی پرسنل و زوجین مراجعه کننده داشته باشد.

مهمترین ویژگی کلینیک IVF‌ بیمارستان بهمن، بکارگیری تجهیزات پیشرفته و استفاده از روش‌های تشخیصی و درمانی به‌روز و استاندارد است. این مرکز دارای اتاق عمل IVF، اتاق عمل لاپاروسکوپی، آزمایشگاه آندرولوژی، بخش جنین‌شناسی، اتاق نمونه‌گیری، اتاق ریکاوری، اتاق شستشو، اتاق استریل و رختکن‌های مجزا برای پرسنل و بیماران می‌باشد.

متخصصین کلینیک خانم دکتر اشرف آل یاسین، خانم دکتر سیده سهیلا عارفی، آقای دکتر حسین حسینی جدا، خانم دکتر فاطمه قلم‌بُر، آقای دکتر محمدرضا صادقی و خانم دکتر ژیلا عابدی اصل می‌باشند.

همچنین مسئول فنی گروه زنان خانم دکتر سیده سهیلا عارفی و مسئول فنی گروه جنین‌شناسی آقای دکتر حسین حسینی جدا هستند.

about

همکاران

Popular School Essay Ghostwriters For Hire For School 英语 文章 Click Home | What Are Binary Options? binäre optionen best site
Self Employed Payday Loans No Credit Check Canada go credit visit the following site