بهمن – آیا 35 سالگی برای بچه‌دار شدن خیلی دیر است؟

آیا 35 سالگی برای بچه‌دار شدن خیلی دیر است؟

۲۴, آذر ۱۳۹۲
سی سرو

درمان ناباروری

  • متخصصان IVF می‌گویند که زنان شاغل شانس خود را برای بارداری به اواسط دهه 30 سالگی خود محدود می‌کنند.
  • در مطالعه‌ای که اخیراً انجام شده است، نشان داده شده که 64 درصد از 1000 زن استرالیایی که در تحقیق شرکت کرده‌اند نمی‌دانستند باروری آن‌ها بعد از سن 36 سالگی به سرعت کاهش پیدا می‌کند.
  • 60 درصد از شرکت کنندگان در این بررسی تصور می‌کردند که می‌توانند ناباروریشان را در دهه 40 سالگی از طریق IVF درمان کنند. در حالی که روش IVF بارداری را تضمین نمی‌کند، همان طوری که درصد موفقیت‌آمیز بودن فرآیند با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند.

متخصصین مرکز ناباروری Queensland عنوان کردند یکی از دلایل اصلی ناباروری در زنانی که بارداری خود را به سن 35 سالگی و بعد از آن موکول می‌کنند، زمان است. این موضوع یک مطالعه جدید را در پی داشت که نشان داد تعداد قابل توجهی از زنان استرالیایی در رابطه با وضعیت باروریشان آگاهی کافی ندارند. این مطالعه همچنین روشن کرد بسیاری از زنان به اشتباه فکر می‌کنند که IVF یک روش ایمن برای بارداری است و در حقیقت اگر آن‌ها می‌خواهند تشکیل خانواده بدهند باید سریعاً از این روش استفاده کنند. بررسی انجام شده بر روی 1000 نفر از زنان استرالیایی نشان داد که 64 درصد از آن‌ها این گونه فکر می‌کنند. همچنین این بررسی نشان داده است که 60 درصد از زنان تصور می‌کنند ناباروری آن‌ها در دهه 40 سالگی می‌تواند با روش IVF درمان شود.
دکتر مولی می‌گوید میزان موفقیتIVF برای زنانی که در حال پیر شدن هستند نه تنها تضمین نمی‌شود بلکه با افزایش سن، احتمال آن کمتر می‌گردد. دکتر مولی همچنین بیان می‌کند «بیشترین شانس برای بچه‌دار شدن زمانی است که شما قبل از سن 35 سالگی باردار شوید. یکی از دلایل عمده ناباروری که با آن روبه‌رو هستیم وابسته به سن است -بیشتر در زنان مدرن دیده می‌شود- زنانی تحصیل کرده که قسمت با ارزشی از نیروی کار هستند ولی از ناباروری رنج می‌برند. اگر شما در سن 34 سالگی تحت درمان با IVF قرار بگیرید، شانس بارداری شما با یکبار انجام درمان IVF بیش از 40 درصد خواهد بود. این در حالی است که وقتی در سن 40 سالگی تحت درمان با IVF قرار می‌گیرید، احتمال بارداری به حدود 20 درصد خواهد رسید».
کرین ریردون که هم اکنون مادر دو بچه است، زمانی که با همسرش تصمیم گرفتند اولین فرزند خود را داشته باشند، 29 سال داشت. او می‌گوید «من 8 سال پُر تنش را برای داشتن اولین فرزندم سپری کردم. اگر من تا 35 سالگی منتظر مانده بودم، هیچ وقت این بارداری رخ نمی‌داد». بعد از چندین بار انجام IVF او اولین فرزندش را در سن 37 سالگی و دومین فرزندش را در سن 40 سالگی به دنیا آورد.
منبع

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2638519/IVF-expert-says-women-limit-chances-falling-pregnant-mid-30s.html

بدون پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Popular School Essay Ghostwriters For Hire For School 英语 文章 Click Home | What Are Binary Options? binäre optionen best site
Self Employed Payday Loans No Credit Check Canada go credit visit the following site