Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home/bahmanivf/domains/bahmanivf.com/public_html/index.php on line 1
 بهمن – بلوغ آزمایشگاهی (IVM)

بلوغ آزمایشگاهی (IVM)

بلوغ آزمایشگاهی (IVM)

در روش IVM، تخمک‌ها از تخمدان‌ها برداشته شده و زمانی که هنوز نابالغ هستند جمع‌آوری می‌شوند. سپس در آزمایشگاه و پیش از بارور شدن، بالغ می‌شوند.
تفاوت بین IVM و IVF این است که در روش IVM، تخمک‌ها زمانی که نابالغ هستند جمع‌آوری می‌شوند. به این معنی که نیازی نیست مشابه روش IVF، زن پیش از جمع‌آوری تخمک‌ها دارو مصرف کند تا تخمک‌ها بالغ شوند.

چه زمانی IVM پیشنهاد می‌شود؟
مراحل IVM
نتایج IVM
چه زمانی IVM پیشنهاد می‌شود؟

زمانی که عامل ناباروری زوج تنها مربوط به مرد است.

مراحل IVM
  • مرحله یک: در روش IVM همچون IVF، تخمک‌ها جمع‌آوری می‌شوند اما این کار زمانی که تخمک‌ها هنوز بالغ نیستند، انجام می‌گیرد.
  • مرحله دو: تخمک‌‌ها در آزمایشگاه و درون محیط‌های کشت مناسب حاوی مواد مغذی و هورمون‌های مورد نیاز برای بلوغ تخمک، در انکوباتور به مدت یک تا دو روز قرار داده می‌شوند تا بالغ شوند.
  • مرحله سه: بعد از مرحله بلوغ، تخمک‌ها با اسپرم‌های مرد بارور می‌شوند. رویان‌های حاصل از لقاح، ابتدا کشت داده شده و سپس به رحم مادر منتقل می‌شوند (همچون روش IVF).
نتایج IVM
احتمال بارداری موفق با استفاده از IVM مشابه با میزان موفقیت IVF است؛ غیر از اینکه به دلیل نابالغ بودن تخمک‌های جمع‌آوری شده، احتمالاً تعداد تخمک‌های کمتری نسبت به یک سیکل IVF معمولی جمع‌آوری خواهد شد. همچنین این احتمال وجود دارد که همه تخمک‌ها برای بارور شدن توسط اسپرم به بلوغ کافی نرسیده باشند.

Popular School Essay Ghostwriters For Hire For School 英语 文章 Click Home | What Are Binary Options? binäre optionen best site
Self Employed Payday Loans No Credit Check Canada go credit visit the following site